top of page
High-Performance-Computing-Landing-Page-2560x450-1

High Performance Computing

 

S našimi extrémně výkonnými výpočetními řešeními pomáháme datovým centrům, serverům a mnoha dalším průmyslovým aplikacím dosáhnout vyšší výpočetní výkon, lepší infrastrukturu a úsporu nákladů.

Ať už jde o rozšíření GPU, rozšiřující sady PCIe, rozšiřující karty a komponenty nebo disková pole. U nás naleznete vysoce kvalitní HPC systémy vhodné pro lékařské inženýrství, těžbu ropy a plynu, strojní učení a VDI aplikace.

Neustále rozšiřujeme své portfolio o nová zařízení, naposledy po sloučení známého výrobce One Stop Systems s firmou MAGMA.

GPU Computing

 

Naše GPU produkty mohou přidávat stovky nebo dokonce tisíce jader na zařízení v 1U, 2U nebo 4U serverech. Urychlení výpočtu je vhodné např. ve spolupráci se servery IBM Power8 S822L nebo S824L s využitím grafických procesorů NVIDIA Tesla.

PCIe expanion

 

V případě síťových serverů a PCIe zařízení je PCIe expansion vysokorychlostní standardem pro rozšíření. PCIe expansion má nejen vyšší výkon než USB a Ethernet, ale je také spolehlivější a hospodárnější.

PCIe expansion systémy

 

PCIe Expansion systémy poskytují vysoce výkonné řešení s rychlou odezvou pro rozšíření slotů PCIe mimo počítače, notebooky, pracovní stanice nebo servery. Můžete si vybrat mezi systémy až s 16 sloty s odpovídajícím napájením a chlazením.

Flash úložná pole

 

Naše flash paměťové pole rozšiřují úložnou kapacitu o stovky terabajtů a provádí miliony IOPS s NAND Flash. Systémy urychlují přenosu dat ze serveru rychlostí až 120 GB za sekundu a jsou k dispozici v 1U, 2U a 3U.

bottom of page