top of page
Display-Solutions_Landing-Page-2560x450

Profesionální monitory

 

Stále více firem se spoléhá na venkovní reklamu realizovanou pomocí profesionálních monitorů. Digitální vývěsní štíty jsou jen jedním příkladem použití.

Hledáte vhodný dotykový monitor nebo Panel PC pro terminál nebo interaktivní systém? Nabízíme Vám mnohem více: Různé způsoby instalace, orámování, odolnost dle Vašich potřeb až do IP66.

 

Požádejte nás o nezávaznou nabídku!

Profesionální monitory a Panel PC (All in one)

 

Integrací procesoru a základové desky do dotykového displeje je možné realizovat plnohodnotný počítač. Výhodou Panel PC je jednoduché připojení. Jsou ideální pro pro digitální značení, kiosky, rozhraní člověk-stroj a mnoho více! Mnoho společností již dlouhodobě ukazuje výhody panelových PC systémů: různé varianty obrazovky jako je multi-touch, odporová nebo infračervená dotyková obrazovka (IR touch), volitelné větrákové chlazení, odolné skříně v různých variantách instalace, více typů IP ochrany a dokonce i ATEX systémy. Vše v rozměrech od 8 do 55 palců.

Průmyslové dotykové monitory

 

Bressner Technology nabízí velký výběr průmyslových dotykových monitorů v různých provedeních. Použití je velmi rozmanité a nejsou omezeny na průmyslové aplikace, jako jsou například automobily a rozhraní člověk-stroj. Varianty s montáží do racku umožňují instalaci i přímo v rack modulech.. Díky displejům s vysokým jasem jsou obrazovky použitelné i na denním světle.

bottom of page