top of page
Industrial-Computing_2560x450

Průmyslové počítače

 

"Průmyslová výpočetní technika" zahrnuje hlavní část našich produktových řešení. Zahrnuje zejména PC systémy, 19" průmyslové počítače, průmyslové základní desky a embeded karty.

Potřebujete systém bez ventilátorů? Nejlépe s nejnovější generací procesorů, co nejrobustnější? Musí být namontován na lištu DIN nebo na zeď? Nebo dokonce 19" rackmount pro vaši serverovou místnost? Pak jste rozhodně na správném místě!

Nezáleží na tom, zda potřebujete jednotlivé komponenty nebo kompletní hotové řešení. Nabídku vám ušijeme na míru a zašleme nezávaznou kalkulaci.

Embedded Box PCs

 

Jsou kompaktní, robustní nebo bez ventilátoru. Naše PC systémy Embedded Box jsou sestaveny na míru vašemu projektu. Všechny systémy jsou vhodné pro použití v náročných průmyslových prostředích a mohou také poskytnout ochranu IP65 nebo rozšířený rozsah teplot, pokud je to požadováno.

19″ Průmyslové počítače

 

Společnost Bressner Technology nabízí od  průmyslových počítačů konfigurovaných na míru až po vysoce kvalitní komponenty, jako jsou skříň, základní desky, CPU sloty PICMG a pasivní základní desky, široký sortiment 19 "průmyslových počítačových technologií.

Průmyslové základní desky

 

Hledáte průmyslové a vysoce výkonné základní desky, které potřebujete například při monitorování a řízení strojů? Nabízíme naše průmyslové základní desky jako jednotlivé komponenty s různými form factor, jako je ATX, mini ITX nebo micro ATX!

Integrované desky

 

Hledáte průmyslové a vysoce výkonné integrované desky, které byste chtěli integrovat do stávajících systémů nebo průmyslových počítačů? Naše vestavné desky jsou díky malému tvaru vhodné pro řadu průmyslových aplikací!

bottom of page