top of page
Connectivity-IoT-Landing-Page-2560x450

Konektivita (IoT)

Bressner Technology je zkušený partner poskytující komunikační řešení a monitoring nejen pro průmyslové aplikace.

Datová komunikace mezi pracovními stanicemi, stroji anebo monitorovacími systémy zvyšuje efektivitu a snižuje náklady a bezpečnostní rizika v komplexních výrobních procesech. Rychlá a bezchybná datová komunikace je zde klíčová. Nabízíme technologie pro sériovou komunikaci, bezdrátová M2M a IoT řešení, aplikace pro strojovou komunikaci, konvertory a přepínače.

Průmysl 4.0 a Internet věcí nejsou s našimi aplikacemi prázdná slova.

Jako oficiální distributor produktů DIGI zajišťujeme váš přístup k široké paletě průmyslových řešení od renomovaného výrobce. Nabídka obsahuje bezdrátové M2M routery, konzolové servery, GSM routery a síťové USB huby.

Řešení konektivity od B+B Smartworx a Antaira Technologies poskytují snadné propojení M2M sítí kdekoliv je potřeba. Jako channel partner nabízíme širokou škálu konvertorů, přepínačů a serverů pro sériové porty.

Jako oficiální distributor produktů Dialogic Vám nabízíme komplexní řešení pro technologie VoIP, SBC, konverze hlasu, SS7 signalizace a vývojová prostředí pro hlasové systémy do sítí všech generací.

Digi

Bezdrátová výměna dat mezi stroji a systémy je stálé téma v průmyslové automatizaci. Řada bezdrátových M2M routerů, GSM routerů a VPN koncentrátorů je důležitá pro segmenty jako automatizace, výroba, kontrola provozu nebo kontrola smart grid sítí.

Sériové porty jsou v průmyslovém prostředí zažité jako nejběžnější připojení. Pro zajištění nejlepšího připojení pomocí tohoto standardu nabízíme širokou škálu externích koncentrátorů, IA serverů, karet se sériovými porty, adaptéry a mnohem více.

Za pomoci USB přes IP hubů, které jsou připojeny do sítě můžete připojit až 14 zařízení do PC přes LAN. Také nabízíme konvertory USB na sériový port, Hubport a řešení pro vzdálenou plochu pro průmyslové aplikace.

nb-iot_white-main.png
bottom of page