top of page
Industrial-Flash-Landing-Page-2560x450

Průmyslové paměti

Naše nabídka vysoce kvalitních flash pamětí se skládá z SLC & MLC NAND flash a DRAM paměťových modulů.

Nabízené paměti jsou navrženy, aby odolaly častému používání, otřesům, širokému rozsahu teplot. Tyto vlastnosti jsou rozhodující pro průmysl, telekomunikace i automobilový sektor. V současnosti nabízíme i paměti s firmware založeným na technologii aMLC.

Vyberte si z naší nabídky SSDs, paměťových karet, EmbeddedSATA, eUSB a DRAM produktů.

Průmyslové SSD

 

Průmyslové SSD disky nabízejí vynikající rychlost a zaručenou spolehlivost, což je podmínkou pro tenké klienty i podnikové úložné systémy. Pokročilé nouzové funkce, jako například PowerProtector od společnosti ATP, zajišťují také integritu dat v případě výpadku napájení.

Paměťové karty

 

Naše průmyslové paměťové karty jsou určeny pro náročné aplikace, jako jsou navigační systémy, záznamníky vozidel, mobilní kapesní počítače a kompletní systémy. Paměťové karty jsou rozděleny do různých velikostí a typů paměti jako: SD, microSD, CFast a CompactFlash

Integrované moduly / USB

 

Vestavěné moduly jsou navrženy pro použití v aplikacích s omezeným prostorem a splňují nároky typických aplikací. Nabízíme verze mSATA, mSATA mini, SATA DOM, Slim SATA, eUSB SSD a USB flash disky s různými úložnými kapacitami.

DRAM paměti

 

Dynamické paměti RAM (DRAM) DDR3 a DDR4 jsou kompatibilní se skenery a zpracování obrazu (GPU), DDR4 jsou vhodné i pro aplikace.

bottom of page