Mobile_Computing_Landing_Page_2560x450

Přenosná zařízení

 

Bressner Technology je váš spolehlivý partner, pokud jde o mobilní zařízení, jako jsou robustní tablety nebo průmyslové kapesní počítače.
 

Mobilní terminály jsou speciálně navrženy pro použití v drsných prostředích, jako jsou např. sklady a logistika, průmyslová automatizace nebo sledování, vybavení:
Ať už je to 1D / 2D čtečku čárových kódů, čtečka RFID NFC, ochrana IP65 až IP68 nebo multidotykový displej. Zařízení jsou navržena aby vydržela pády až z výšky 1,5m. Samozřejmě nabízíme také odpovídající příslušenství, jako jsou ramenní popruhy pro lepší komfort, dokovací stanice nebo náhradní baterie!

Výběr provedeme individuálně dle vašich potřeb a zašleme vám nezávaznou nabídku!

Navzdory jejich malým rozměrům jsou mobilní kapesní počítače velmi robustní a proto nabízejí nejenom komfort, ale i ideální vlastnosti pro průmyslové aplikace. Ať už ve stavebnictví, skladech, dopravě nebo ve výrobním prostředí, mohou průmyslové kapesní přístroje odolat i nejtěžším podmínkám. Současně tato zařízení fungují také jako výkonné smartphony, které mohou být vybaveny praktickými funkcemi, jako jsou čtečky NFC nebo čtečky čárových kódů 1D / 2D.

Robustní tablety se stávají nepostradatelným každodenním průmyslovým životem. Díky tvrdému pryžovému pouzdru a extrémně robustnímu krytu mohou tablety dokonce přežít pády na betonové podlahy. Průmyslové tablety obsahují všechny funkce, které byste očekávali od high end tabletu: např. WiFi, 3G / LTE, Bluetooth 4.0, Windows 10 nebo operační systém Android. K dispozici jsou také čtečky čárových kódů 1D / 2D a čtečky NFC.

ZKUŠENOSTI

Naše služby jsou dlouhodobě

na vysoké úrovni.

POSKYTUJEME

- Konzultace

- Návrhy technických řešení

-Vývoj software a hardware

- Dodávky řešení a komponent

- Technickou podporu

- Instalace

KDE NÁS NAJDETE

Mladoboleslavská 1108, budova 6

197 00, Praha 9 - Kbely

Česká republika

Tel.: +420 251 109 479

IČO: 27566021 DIČ: CZZ27566021

© 2018 BRESSNER TECHNOLOGY s.r.o.